Hakkımızda

Pekcan Hukuk Bürosu

Hakkımızda

PEKCAN HUKUK BÜROSU uluslararası vizyona sahip, geniş bir yelpazede yerel ve uluslararası yasal konularda hukuk hizmetleri sunan, müvekkillerinin yasal haklarını mesleki etik değerlere bağlı kalarak korumayı benimsemiş bağımsız bir avukatlık bürosudur. İş yaşamının artan dinamizmi ve rekabetçi ortamında müvekkillerin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere Av. Caner PEKCAN ve Av. Alper Pekcan tarafından kurulan büromuz yenilikçi ve çözüm odaklı bakış açısıyla gerek bireysel gerekse de kurumsal müvekkillerine kalıcı ve pratik çözümler sunmaktadır. Avukatlık hizmetlerimiz, çalışma alanlarımız içerisinde yer alan konulardaki yurt içi ve yurt dışı dava ve her türlü hukuki ihtilaflarda, mahkeme, tahkim, arabuluculuk veya idari işlem süreçlerinde ve tüm temyiz mahkemelerinde yasal temsil, hukuki danışmanlık ve savunma hizmetlerini ve alacakların icra işlemleri yoluyla takip ve tahsili hizmetlerini kapsamaktadır. Hukuk Büromuz Türkçe ve İngilizce dillerinde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.
Pekcan Hukuk Bürosu

Misyonumuz

PEKCAN HUKUK BÜROSU, güven ve etik değerlerine bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
Hukuk Büromuz kurulduğu günden bugüne kadar, farklı sektörlerdeki müvekkillerinin karşılaşabileceği her türlü hukuki risk ve ihtilafı henüz doğmadan bertaraf etmeyi, ortaya çıkmış hukuki ihtilaflara ise pratik ve akılcı çözümler üretmeyi büro misyonu olarak benimsemiştir.
Hiç bir zaman vazgeçmediğimiz bağımsızlık, meslek ilkelerine bağlılık, güvenilirlik, etik standartlar ve dürüstlük ilkelerimiz ışığında, Büromuz gelişen teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak PEKCAN markasının uzun yıllardan beri kazanmış olduğu tecrübeyle değişik sektörlerden çok sayıda saygın firmaya yüksek kalite ve standartlarda rehberlik yapmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile onları yönlendirmek, iyi insan ilişkileri ve takım ruhu ile devamlı öğrenen ve öğreten avukat, avukat stajyeri ve yardımcı personellerden oluşan kadromuzla başarısını daima korumak amacıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.